FB

Výzvy ministrovi zdravotnictví k zajištění dodržování zákona o léčivech a financování odborné práce v lékárnách

Vážené kolegyně a kolegové,zveřejňujeme text „Výzvy ministrovi zdravotnictví k zajištění dodržování zákona o léčivech a financování odborné práce v lékárnách“, ke které se POLP z.s. připojil jako jeden ze signatářů. Výzva poukazuje na závažnost situace v lékárnách ve dvou oblastech :Vážené kolegyně a kolegové,

zveřejňujeme text „Výzvy ministrovi zdravotnictví k zajištění dodržování zákona o léčivech a financování odborné práce v lékárnách“, ke které se POLP z.s. připojil jako jeden ze signatářů.

Výzva poukazuje na závažnost situace v lékárnách ve dvou oblastech :

1) Problémy s dodáváním léků do lékáren v zákonem stanovené lhůtě2)    

2) Financování lékárenské péče 

Výzvu máte možnost podpořit i Vy svým podpisem do přiloženého archu. Sběrným místem podpisů je GML – posílejte je na kontaktní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Pokud jej pošlete POLPu, rádi přepošleme. Dle doporučení České lékárnické komory zároveň doporučuje odborným zástupcům a vedoucím lékárníkům, aby před podpisem a odesláním podpisového archu informovali o podpoře výzvy svého zaměstnavatele a podpisový arch podepsali jen, pokud zaměstnavatel nebude proti. V opačném případě lze přesto vyjádřit podporu podpisem archu, v němž nebude uvedena lékárna a její provozovatel.

Výzva ministrovi zdravotnictví

Podpisový arch

Ke stažení

prihlaska
plna moc

Odkazy

cfs cfs komora ministerstvo sukl vzp svaz pojistoven